Lapas karte
16.
04.
2016

Lielā talka 2016


2016.gada 23.aprīlī Strazdumuižas ciematā no plkst. 10:00 plānota Lielā talka. Rudens un ziema aizvadīti un aiz sevis atstājuši gana daudz nekārtības - pērnā gada koku lapas, izstīdzējušus krūmus un izmētātus atkritumus. Vienosimies kopīgā darbā, lai sakoptu savu teritoriju.
Latvijas Neredzīgo biedrība kopā ar Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīgas nodaļu sakops Juglas ezera krastu Strazdumuižas (neredzīgo) ciemata teritorijas garumā no Pāles ielas 1.korpusa līdz pat Strazdumuižas internātvidusskolai. Kā ierasts, Nacionālās apvienības jaunieši priecēs talciniekus ar kopīgu sadziedāšanos un uzturēs možu garu visas dienas garumā!
Pēc ražīga darba pienākas arī ražīga atpūta. LNB ar Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstu organizēs atpūtas vakaru Strazdumuižas klubā, kur galvenais viesis būs dziesminieks-stāstnieks Atis Zviedris. Atis sniegs muzikālu baudījumu visiem klātesošajiem. Koncerts sāksies plkst. 19:00, bet ieraššanās un vietu ieņemšana pie galdiņiem sāksies jau plkst. 18:00. Pēc koncerta sekos disko dejas līdz pat nakts tumsai.
Pasākums plānots ar sēdvietām pie galdiņiem, tādēļ parūpējaties par cienastu sev un saviem tuvākajiem. Galda klājums tiks nodrošināts - glāzes, šķīvīši, dakšiņas, salvetes. Arī par kafiju un tēju nebūs jāsatraucas, tā Jūs jau gaidīs ierodamies.
Galdiņu rezervēšana pie Strazdumuižas kluba vadītājas Initas Ozoliņas pa mob.tel. 29625536
Lai mums jauks šis pavasarīgais laiks un tiekamies Lielajā talkā!

14.
12.
2015

Aicina uz neparastu svētku laika piedzīvojumu!

 

NOMETNE

 

“Es redzu” projekta “Citāda Latvija” ietvaros no 2015. gada 26. decembra līdz 2016. gada 4. janvārim Kuldīgas apkārtnē Īvandes muižā norisināsies  iekļaujošā sporta nometne neredzīgajiem jauniešiem un viņu draugiem. Aicina pieteikties dalībai nometnē. Kuldīgas nometnes desmit dienu laikā jaunieši ar redzes traucējumiem ar pieredzējušo ekspertu un brīvprātīgo vienaudžu palīdzību iekštelpās un svaigajā gaisā nodarbosies ar dažādiem sporta veidiem, ieskaitot slidošanu un peldēšanu. Projekta mērķa auditorija ir jaunieši ar redzes traucējumiem vecumā no 15 līdz 30 gadiem. 

Pieteikties pa elektronisko pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  — līdz 23.12.2016.

 

19.
11.
2015


Un atkal cilvēce stāv uz Vecā un Jaunā gada robežas …
Tuvojas laiks, lai atskatītos. Vērtētu un pateiktos.

 


Uz tradicionālo gada nogales pasākumu savus ļaudis sirsnīgi aicina LNB Cēsu organizācija.

 

Svētku norises laiks un vieta: 30. decembris PLKST. 15.00 biedrības mazajā zālē

Dalības maksa EUR 5 -, to iemaksāt un reģistrēties pasākumam lūdzam līdz 15. decembrim.

25.
11.
2015

... bet es kuršu uguntiņu,
Dziesmu likšu pavardā,
Lai zied mana dvēselīte,
Labu ļaužu pulciņā.

19. DECEMBRĪ PLKST. 12. 00
LNB CĒSU TO BIEDRĪBAS MAZAJĀ ZĀLĒ

Aicina uz koncertprogrammu

TICĪBA. CERĪBA. MĪLESTĪBA.

Jūs aicina INGUNA un dziesmu draugi

12.
11.
2015

Atklāj foto izstādi neredzīgiem cilvēkiem "Pieskāriens"11.novembrī, tirdzniecības centrā "Galerijā Rīga" durvis vēra unikāla reljefa rakstā veidotā foto izstāde "Pieskāriens", kas īpaši pielāgota neredzīgiem cilvēkiem. 


Izstādes fotogrāfijas, taktilie Rīgas skati, būs īpaši pielāgoti cilvēkiem ar redzes traucējumiem, savukārt pārējiem sabiedrības locekļiem būs iespēja iztēloties, kā tas ir redzēt caur pieskārienu.
Pieskaroties reljefa rakstā veidotajām bildēm, cilvēkiem ar redzes traucējumiem būs iespēja iepazīt savu pilsētu labāk — apgūt ēkas un tiltus, veidot maršrutus pa pazīstamām ielām. Šādā veidā viņi pilnīgāk iepazīs apkārtējo vidi, tostarp Rīgas pilsētas arhitektūru un vēsturi. 

Izstāde "Galerijā Rīga" 6.stāvā būs apskatāma līdz 30.novembrim. 

Apakškategorijas