Lapas karte
13.
04.
2016
Apsveicam un lepojamies!
 
No sirds sveicam duetu Renāti Jakovļevu un Antonu Sņegovu, kā arī solistu Ivanu Muravjovu ar izcīnīto 1.pakāpi mākslas festivālā "Nāc līdzās". Lai Jums radošas un dziesmu pieskandinātas visas dienas!
 
LNB Centrālā valde
 
Nac-Lidzas-2016-Riga-1600-160323-213
 
 
Nac-Lidzas-2016-Riga-1600-160323-231
 
01.
03.
2016

 

Latvijas Neredzīgo biedrība izsaka dziļu pateicību tirdzniecības namam „Kurši" par ziedotajiem 500 Eiro Strazdes muižas remonta veikšanai.

Jau labu laiku atpakaļ LNB ar dažādu finansētāju atbalstu uzsākusi remonta darbus pie Strazdes muižas ēkas 1.stāva remonta, lai pēc remonta darbu pabeigšanas šīs telpas par savējām sauktu Strazdumuižas Dienas centrs. Jāatzīst, ka telpas 2.stāvā ir gana nepiemērotas cilvēkiem ar invaliditāti un veco logu dēļ arī aukstas. Ar ziedotajiem uzņēmuma „Kurši" finanšu līdzekļiem tika izremontēta telpa, kurā pēc kāda laika varēs organizēt dažādas nodarbības. Telpā tika sakārtota elektronistalācija, ieklāts jauns grīdas segums, izlīdzinātas sienas un tās arī nokrāsotas, kā arī ieklāti piekaramie griesti.

Ar nepacietību gaidīsim visa Strazdes muižas 1.stāva remontu, lai ar lielu prieku un gandarījumu darbotos jaunās, siltās un saulainās telpās.

logo

29.
10.
2015

AICINA NEVALSTISKĀS ORGANIZĀCIJAS PIETEIKT BRĪVPRĀTĪGOS GODINĀŠANAI “GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2015”!

 

Tuvojoties starptautiskajai brīvprātīgo dienai, latvijas iedzīvotāji un nevalstiskās organizācijas aicinātas pieteikt savus kandidātus godināšanai “Gada Brīvprātīgais 2015”, lai pateiktos brīvprātīgā darba veicējiem.

 

Godināšanā apbalvos šī gada labākos brīvprātīgos, kas devuši nesavtīgu ieguldījumu sabiedrības labā. Šogad sveikšanai var izvirzīt arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības.

Arvien vairāk cilvēku novērtē, ka brīvprātīgais darbs var būt ne tikai uzticams atbalsts sabiedriski derīgiem mērķiem, bet arī iespēja pašiem brīvprātīgajiem iegūt jaunas prasmes un kontaktus gan jauniešu, gan citā vecumā. Lai popularizētu šo kustību un vairotu latvijas iedzīvotāju interesi par to, jau otro gadu notiek godināšana “Gada Brīvprātīgais”.

Kandidātus var pieteikt līdz 13. Novembrim, elektroniski aizpildot anketu vietnē www.Deedin.Com/brivpratigais2015. Turpat pieejams konkursa nolikums un anketas teksta dokumenta formā.

 

Iesūtītos pieteikumus izskatīs žūrija, kurā pārstāvētas vairākas latvijas nevalstiskās organizācijas, pašvaldības un valsts institūcijas.

Žūrijas izvēlētie nominanti tiks personīgi ielūgti uz svinīgo godināšanas pasākumu rīgā 5. Decembrī.

Aicinām NVO aktīvi iesaistīties, lai pateiktu paldies visiem labajiem palīgiem - cilvēkiem, kas veikuši brīvprātīgo darbu!

 

23.
02.
2016

logo-apdro

 

Labdarības projektu konkursa rīkotājs SIA „Apdrošināšanas un Finansu Brokers” jau labu laiku kā aizsācis burvīgu tradīciju- ziedot 1% no katras izrakstītās polises cenas kādai no sabiedriskajām organizācijām, kurai nepieciešama maza, bet ļoti nozīmīga palīdzība.
Latvijas Neredzīgo biedrībā Strazdumuižas klubā darboja cilvēki ar redzes traucējumiem- dzied korī, ansambļos, arī kā solisti. Dejo dejas, spēlē teātrī un visskanīgāk spēlē pūšamos instrumentus. Ikdiena ir piesātināta ar kultūras aktivitātēm un regulāri tiek organizēti dažādi pasākumi. Uz Strazdumuižas klubu ciemos brauc gan citi radošie kolektīvi, gan Latvijā pazīstami skatuves mākslinieki. Un, kā jau viesmīlīgai tautai pieklājas, katra pasākuma izskaņā mākslinieki tiek aicināti pie galda. Lai šis kopā būšanas laiks pie saturīgām sarunām un kafijas tases būtu vēl patīkamāks, SIA „Apdrošināšanas un Finansu Brokers” sniedzis atbalstu kafijas perkulatora un tējas termosu iegādei.

Liels paldies par izrādīto uzticību un sapratni! Viss izdodas, ja vien uzdrīkstas!

27.
10.
2015

LNSS rudens spēkas trīscīņas čempionāts

Ir pienācis laiks pārbaudīt savas spējas ar svaru stieņiem.
Līdz ar to, aicinām visus pieteikties LNSS rudens spēkas trīscīņas čempionātam, kas 14. novembrī norisināsies Daugavpilī.
Pieteikumā lūdzam norādīt dalībnieku vārdus, uzvārdus un dzimšanas datus, pārstāvniecību, IBSA klasifikāciju, kā arī informaciju par LNSS gada licences esamību vai neesamību.
Pieteikumus gaidīsim līdz 7.novembrim - sestdienai. Un jau pēc nedēļas- 14. novembrī gaidām visus dalībniekus un skatītājus Daugavpilī.
Pielikumā atradīsiet sacensību nolikumu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā - sazinaties ar LNSS valdi telefoniski - 28243848 vai sūtot e-pastu - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Uz tikšanos Daugavpilī!

PIETEIKUMS