Lapas karte
30.
03.
2016

Vakance - sabiedrisko attiecību speciālists.

Biedrība "KĒFA" sadarbībā ar NVA piedāvā darbu jaunietim vecumā no 18 līdz 27 gadiem sabiedrisko attiecību specialista vakanci uz 22 mēnešiem. Tiek meklēts jaunietis, kuram šāda pieredze būtu patiešām interesanta un kurš atbildīgi izpildītu savus pienākumus.
Biedrības „KĒFA” pamatdarbība ir darbs ar bērniem un jauniešiem, it īpaši no „grūtām” ģimenēm. Tiek izmantota starptautiskā "Ceļa Meklētāju” programma, kas ir ļoti līdzīga skautiem – ir gan garīgās aktivitātes, gan pārgājieni, izdzīvošanas nometnes un dažādi pulciņi! "KĒFAS" klienti ir tie, kuriem patiešām ir vajadzīga laba mīlestības, uzmanības un kas ir visgrūtākais – liels pacietības deva. Bet tas ir tā vērts!
Prasības kandidātiem: vismaz pamatizglītība; vecums no 18 līdz 27 gadiem; invaliditāte, kas šobrīd ir spēkā.
Vēlams: pabeigta vai nepabeigtā profesionālā vai augstākā izglītība saistītās jomās – sabiedriskas attiecības, marketings, uzņēmējdarbība, ekonomika u.c.; kreatīvā domāšana; labas latviešu valodas zināšanas; krievu un latviešu valodas pamatprasmes.

Piedāvā: iespēju iegūt vērtīgu darba pieredzi un plašāku redzesloku un ar savu darbu veicināt sabiedrībai nozīmigu darbību.
Darba laiku 9:30 – 17:30 un stabilu atalgojumu.

Tā ir iespēja iegūt vērtīgu pieredzi un apmaksātu darbu!

Vairāk info un pieteikšanas rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 25902366.

 

PR Sludinajums

14.
10.
2015

 

Piedāvā kļūt par leļļu teātra darbiniekiem

 

Nodibinājums „Marionetto fonds” meklē cilvēkus ratiņkrēslos, kuri vēlētos kļūt par leļļu teātra darbiniekiem, apgūstot leļļu vadīšanas prasmes.
Pēc attiecīgo apmācības kursu beigšanas, kurus mēs organizēsim, darbs leļļu teātrī garantēts!
Sīkāka informācija, atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem utt. pa tālruni 26984994 vai rakstot uz e-pastu; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

 

23.
01.
2015

Nepieciešams Cēsīs uzņēmuma Valdes PRIEKŠSĒDĒTĀJS/ VADĪTĀJS – profesijas kods "1120  10

Adrese: Kr.Valdemāra iela 13, Cēsis

Npieciešamās prasmes:
- Pieredze uzņēmējdarbībā, 
- Brīvi pārvaldīt latviešu, krievu valodu, vēlamas angļu valodas zināšanas, 
- Vēlams B kategorijas auto vadītāja apliecība, 
Galvenie pienākumi:
- Organizēt un vadīt uzņēmuma darbu, 
- pārstāvēt uzņēmumu darījumos ar citiem uzņēmumiem, tai skaitā valsts pārvaldes iestādēm vai citām valsts varas institūcijām;
- nodrošināt un veikt namu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, 
- nodrošināt namu un tiem funkcionāli nepieciešamo zemesgabalu uzturēšanu tehniskā kārtībā, sanitāro apkopi un labiekārtošanu 

Darba laiks: normālais darba laiks

 Kontakti CV sūtīšanai: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 67532607, Pāles iela 14/1, Rīga

 

 

16.
03.
2015

Paldies par iesūtītiem pieteikumiem uz SIA "LNB Cēsu MRU" valdes priekšsēdētāja amatu. Konkurss ir noslēdzies un kandidāts ir izvēlēts!

05.
01.
2015

Paldies par iesūtītiem pieteikumiem uz LNB Strazdumuižas kluba vadītāja amatu. Konkurss ir noslēdzies un kandidāts ir izvēlēts!