Lapas karte

PR sludinājums

Vakance - sabiedrisko attiecību speciālists.

Biedrība "KĒFA" sadarbībā ar NVA piedāvā darbu jaunietim vecumā no 18 līdz 27 gadiem sabiedrisko attiecību specialista vakanci uz 22 mēnešiem. Tiek meklēts jaunietis, kuram šāda pieredze būtu patiešām interesanta un kurš atbildīgi izpildītu savus pienākumus.
Biedrības „KĒFA” pamatdarbība ir darbs ar bērniem un jauniešiem, it īpaši no „grūtām” ģimenēm. Tiek izmantota starptautiskā "Ceļa Meklētāju” programma, kas ir ļoti līdzīga skautiem – ir gan garīgās aktivitātes, gan pārgājieni, izdzīvošanas nometnes un dažādi pulciņi! "KĒFAS" klienti ir tie, kuriem patiešām ir vajadzīga laba mīlestības, uzmanības un kas ir visgrūtākais – liels pacietības deva. Bet tas ir tā vērts!
Prasības kandidātiem: vismaz pamatizglītība; vecums no 18 līdz 27 gadiem; invaliditāte, kas šobrīd ir spēkā.
Vēlams: pabeigta vai nepabeigtā profesionālā vai augstākā izglītība saistītās jomās – sabiedriskas attiecības, marketings, uzņēmējdarbība, ekonomika u.c.; kreatīvā domāšana; labas latviešu valodas zināšanas; krievu un latviešu valodas pamatprasmes.

Piedāvā: iespēju iegūt vērtīgu darba pieredzi un plašāku redzesloku un ar savu darbu veicināt sabiedrībai nozīmigu darbību.
Darba laiku 9:30 – 17:30 un stabilu atalgojumu.

Tā ir iespēja iegūt vērtīgu pieredzi un apmaksātu darbu!

Vairāk info un pieteikšanas rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 25902366.

 

PR Sludinajums