Lapas karte
01.
02.
2016

 

AS “Latvenergo” aicina valsts atbalstam elektroenerģijas norēķiniem pieteikties I grupas invalīdus, kā arī ģimenes, kuru aprūpē ir bērns invalīds

 

 

Valsts atbalsta programmas ietvaros 2016.gadā I grupas invalīdi, kā arī ģimenes, kuru aprūpē ir bērns invalīds, katru mēnesi var saņemt atbalstu pirmajām simts patērētajām kilovatstundām. Ģimenēm, kuras aprūpē ir bērns invalīds, kā arī 1.grupas invalīdiem atbalstam jāpiesakās elektrum.lv vai Latvenergo klientu apkalpošanas centros Elektrum.
Lai atbalstu saņemtu par janvārī patērēto elektroenerģiju, AS “Latvenergo” aicina tam pieteikties jau janvārī.

 

Pieteikšanās atbalstam ir vienkārša – autorizējoties ar internetbanku un aizpildot pieteikumu portālā elektrum.lv. Atbalsta pieteikumu invalīda vietā var veikt arī viņa radinieki vai asistenti. Vairāk informācijas klienti var iegūt arī zvanot uz bezmaksas klientu servisa tālruni – 80 200 400.

 

 

04.
11.
2015

"Citadele" aicina bērnus ar invaliditāti uz Latvijas Nacionālā teātra izrādēm par īpašām cenām

 

Banka "Citadele" sadarbībā ar Latvijas Nacionālo teātri aicinām bērnus ar invaliditāti par īpašām cenām apmeklēt teātra izrādes „Sudraba slidas” un „Sarkangalvīte un vilks” novembrī, decembrī un janvārī.
Kopumā šādu iespēju nodrošināsim 285 bērniem un viņu pavadoņiem sešās izrādēs, piedāvājot biļetes ar 70% un 62% atlaidi labākajās vietās. Tāpēc lūdzam jūs par šo iespēju informēt savus biedrus, draugus un kolēģus, lai klusajā rudens un ziemas periodā palīdzētu radīt bērniem īpašu notikumu.
Par īpašu cenu pieejamas četras izrādes „Sudraba slidas” (biļetes cena 5 eiro) un divas – „Sarkangalvīte un vilks” (biļetes cena 3 eiro). Izrādes, uz kurām jau iespējams rezervēt biļetes – 28.11. (pl.16.00) “Sarkangalvīte un vilks” un 19.12. (plkst. 12.00), 20.12. (pl.17.00) “Sudraba slidas”.
Akcijas mērķis ir turpināt "Citadeles" 2010. gadā sākto atbalstu – paplašināt iespējas cilvēkiem ar invaliditāti
un veicināt viņu iesaisti sabiedrībā un kultūras aktualitātēs.

Janvāra izrāžu grafiks tiks publicēts Latvijas Nacionālā teātra mājas lapā.

Lai iegādātos biļetes par īpašo cenu, jāveic rezervācija, zvanot pa tālruni 67006337 un rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .
Rezervētās biļetes varēs izpirkt jebkurā Biļešu Paradīzes vai Latvijas Nacionālā teātra kasēs.

27.
10.
2015

VALSTS KONTROLE AICINA PIEDALĪTIES APTAUJĀ PAR INVALĪDU ASISTENTA PAKALPOJUMU


Aicinām visus asistenta pakalpojuma saņēmējus iesaistīties un iespēju robežās aizpildīt anketu! Anketas aizpildīšanas laiks pagarināts līdz 2.novembrim, lai iegūtu pēc iespējas pilnīgāku informāciju. Šī aptauja tiek veikta lietderības revīzijas „Personām ar invaliditāti nepieciešamo asistenta pakalpojumu nodrošināšanas efektivitāte” ietvaros.

ANKETA PIEEJAMA ŠEIT

29.
10.
2015

 

Portālā “Latvija.lv” iespēja izmantot jaunu VSAA e-pakalpojumu

 

No 2015. gada novembra iedzīvotājiem portālā “Latvija.lv” būs iespēja izmantot jaunu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) e-pakalpojumu, kas ne vien ļaus pieprasīt pakalpojumus, klātienē neapmeklējot VSAA nodaļu, bet arī elektroniski saņemt informāciju par pieņemto lēmumu.

Plašāku informāciju, lūdzu, skatiet pielikumā!

13.
10.
2015

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā atklāj lasītavu cilvēkiem ar redzes traucējumiem

 

13.oktobrī plkst. 14:00 aicina apmeklēt Latvijas Nacionālo bibliotēku, kur M stāva Jāņa Pāvila II lasītavā atklās speciāli aprīkotas lasītāju vietas cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

 

Laikam ritot un tehnoloģijām attīstoties, ir pienācis laiks kliedēt mītu par bibliotēku kā par cilvēkiem ar redzes traucējumiem nedraudzīgu vietu. Tieši pretēji - jaunajām tehnoloģijām ienākot bibliotēkā, tās durvis tiek plašāk pavērtas arī vājredzīgajiem un neredzīgajiem Gaismas pils apmeklētājiem.

 

Rīgas Vājredzīgo un Neredzīgo biedrības "REDZI MANI" un Latvijas Neredzīgo biedrības Rīgas pilsētas organizācijas biedri izmēģinās Latvijas Nacionālajā bibliotēkā pieejamo tehniku - lasāmo mašīnu, digitālo lupu, Braila raksta rakstāmmašīnu un datoru ar runas sintēzes programmu, šādi parādot, ka arī bibliotēka ir pieejama, dodoties uz turieni ar balto spieķi.