Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Norisinājušās pirmās meistarklases projektā "Saruna klusumā un tumsā"

Aktualitātes

Norisinājušās pirmās meistarklases projektā "Saruna klusumā un tumsā"
Šī gada 19. un 20. martā norisinājās meistarklases projekta "Saruna klusumā un tumsā" ietvaros. 

Meistarklasēs piedalījās 31 dalībnieks, no kuriem 3 dalībnieki bija no Lietuvas, savukārt 28 bija no Latvijas. 
Divās intensīvās dienās dalībnieki piedalījās dažādās nodarbībās, kur apguva publisko jeb skatuves runu, kustību un horeogrāfiju, kā arī piedalījās interviju procesā. 
Ar katru dalībnieku tika veidota privāta intervija, kuras laikā intervētāji vēlējās labāk iepazīt katru dalībnieku. Intervijas dos lielu ieguldījumu turpmāk, kad notiks lomu sadalījums. 

Kā vienu no visnoderīgākajām meistarklašu daļām, dalībnieki izcēla tieši publiskās jeb skatuves runas nodarbības. Runas pedagogi mācīja neredzīgajiem un vājredzīgajiem dalībniekiem kā veidot skaņu un runu tā, lai tā būtu skaļa un tīra. Dalībnieki apguva dažādus vingrinājumus, kas palīdz gan iesildīt balss saites, gan izvingrināt sejas muskuļus. 

Visi dalībnieki piedalījās horeogrāfijas nodarbībās, kuru laikā mācījās par ķermeņa valodu kopumā, gan apguva kustības veidošanu, gan sāka apgūt jau daļu no izrādē paredzētās horeogrāfijas. 

Meistarklases turpināsies 2019. gada vasarā un rudenī.   
Rakstu sagatavoja Madara Kalniņa

Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2019 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju