Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Baltijas neredzīgo organizāciju tikšanās Tallinā

Jaunumi

Baltijas neredzīgo organizāciju tikšanās Tallinā
Foto: Madara Kalniņa
Šonedēļ Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes priekšsēdētāja Svetlana Sproģe un projektu vadītāja Madara Kalniņa devās uz Tallinu, kur notika ikgadējā Baltijas neredzīgo organizāciju tikšanās. 
Nu jau par tradīciju ir kļuvis tikties reizi gadā Igaunijas Neredzīgo apvienībai, Lietuvas Neredzīgo un vājredzīgo asociācijai un Latvijas Neredzīgo biedrībai pie kādas no organizācijām.
 
Katra organizācija dalījās ar 2019. gadā paveikto un lielākajām aktivitām kā arī stāstīja par nākotnes plāniem. 
Tikšanās ietvaros apmeklējām arī Igaunijas Neredzīgo bibliotēku un tiflotehnikas izdales centru, kur iepazināmies ar viņu darbību un piedāvātajiem pakalpojumiem. 
Šādas tikšanās reizēs ir iespēja pārņemt labo praksi no vienas valsts un ieviest to citās Baltijas valstīs.   
Rīgā atgriezāmies ar jaunu informāciju un idejām. Kā labo praksi, ko ieviest Latvijā, plānojam pārņemt kultūras pieejamības pieredzi no abām pārējām Baltijas valstīm. Igaunijas Neredzīgo apvienība 2019. gadā pielāgoja nacionālos Deju svētkus gan vērošanai klātienē, gan televīzijas tiešraidē, izstrādājot audio gidus un taktilus horeogrāfijas zīmējumus. Savukārt Lietuvas organizācija ļoti aktīvi strādā ar vizuālās mākslas pieejamību un ir izteikuši vēlmi iesaistīt arī Latviju un Igauniju turpmākajās aktivitātēs 2020. gadā. 

Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2021 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju