Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Telpu noma

Pakalpojumi / Telpu noma

Latvijas Neredzīgo biedrība piedāvā telpas Jūsu korporatīvajiem pasākumiem un dzīves īpašajiem mirkļiem. Telpas atrodas Juglā, Strazdumuižas ciematā, Rīgā (Braila iela). Ir pieejama bezmaksas autostāvvieta, kā arī tuvumā atrodas sabiedriskā transporta (14; 15; 21; 31; 40 autobusi un 1; 3; 6 tramvajs) pieturvietas. Visi ieņēmumi no telpu nomas tiks novirzīti Latvijas Neredzīgo biedrības ēku atjaunošanai un labiekārtošanai, tādējādi uzlabojot cilvēku ar redzes traucējumiem dzīves kvalitāti.

Koncertiem un jubilejām


Semināriem

Semināru telpu foto 1 Semināru telpu foto 2 Semināru telpu foto 3

Lielā semināru zāle , kopējā platība 50 m2, 2.stāvs ( lifts nav pieejams). Ietilpība līdz 50 personām. Aprīkojums: bezvadu internets, ērti krēsli un galdi, neliela virtuve. Ja ir nepieciešams, varam noorganizēt arī kafijas pauzi.

Adrese: Braila iela 5, 2.stāvs

Apmaksas noteikumi: 30 EUR/h + PVN, papildus vienreizējais maksājums 15 EUR par telpu uzkopšanu.

Bērniem un jauniešiem

Jauniešu telpu foto 3 Jauniešu telpu foto 4 Jauniešu telpu foto 1 Jauniešu telpu foto 2

Bērnu un jauniešu istaba Strazdes muižas ēkā. Platība 24 m2, 1. stāvs. Ietilpība līdz 20 personām. Aprīkojums: bezvadu internets, mūzikas centrs, ērti krēsli ar galdu, stacionārais dators, bērnu rotaļlietas, tējkanna, kafijas aparāts. Ir pieejamas labierīcības personām ar kustību traucējumiem. Nomas cenā iekļauta plašas verandas, priekštelpu un labierīcību izmantošana.

Adrese: Braila iela 5, 1.stāvs

Apmaksas noteikumi: 40 EUR/h +PVN, papildus vienreizējais maksājums 15 EUR par telpu uzkopšanu.