Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Tiflotehnikas nodaļas izmaiņas saistībā ar izsludināto ārkārtas stāvokli Latvijā

PakalpojumiTiflotehnika

Informējam, ka līdz 20.03. sakarā ar pārvākšanos uz Braila ielu 3 Tiflotehnikas nodaļa ir slēgta.

Saistībā ar Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu par Covid-19 pandēmiju un Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, nolūkā samazināt Covid-19 izplatīšanos, klientu apkalpošanā tiks veiktas izmaiņas līdz 14.04.

Sākot ar 23.03. Tiflotehnikas nodaļa atsāks darbu atbilstoši darba laikiem, bet tiek pārtraukta klientu apkalpošana klātienē. Uz visiem interesējošiem jautājumiem atbildēsim e-pastā tiflotehnika@lnbiedriba, vai variet zvanīt uz tālr.nr. 67533828, 29195034, kā arī visus nepieciešamos dokumentus variet sūtīt uz Braila ielu 3, Rīga, LV-1024, adresējot Latvijas  Neredzīgo biedrības Tiflotehnikas nodaļai.  

Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju Latvijā, ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, aicinām būt atbildīgiem gan pret sevi, gan pret kolēģiem un klientiem, ievērot atbildīgo dienestu izteiktās rekomendācijas. Mēs esam pārliecināti, ka kopīgi mums izdosies pārvarēt šo laiku! Būsim atbildīgi, sargāsim sevi un apkārtējos!


Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2020 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju