Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Neaizmirsti pieteikties žurnāla "Rosme" saņemšanai 2020. gadam!

PakalpojumiŽurnāls RosmeJaunumi

Neaizmirsti pieteikties žurnāla "Rosme" saņemšanai 2020. gadam!

Atgādinām, ka vēl iespējams pieteikties žurnāla “Rosme” saņemšanai 2020. gadam. Turklāt, piesakoties žurnāla saņemšanai nekavējoties, jau janvāra izskaņā saņemsi šī gada pirmo žurnāla numuru!

Žurnāls “Rosme” ir valsts apmaksāts sociālās rehabilitācijas pakalpojums, ko cilvēki ar redzes invaliditāti var saņemt bez maksas. Žurnāls iznāk vienu reizi mēnesī un to iespējams saņemt savā dzīvesvietā ar pasta starpniecību vai elektroniskā formātā e-pastā. Žurnāls iznāk palielinātā redzīgo rakstā (apmēram 16. fonta izmērs), Braila rakstā, CD formātā, elektroniski .mp3 audio formātā un .htm formā lasīšanai balss sintēzes programmās.

Lai pieteiktos žurnāla saņemšanai, jālejupielādē, jāaizpilda un jāparaksta iesnieguma veidlapa. Aizpildītais iesniegums kopā ar aktuālu invaliditātes apliecības kopiju jānosūta uz žurnāla “Rosme” redakciju. Iesniegumu var sūtīt pa pastu uz adresi Braila iela 3, Rīga, LV- 1024 vai, parakstot ar drošu elektronisko parakstu, nosūtīt redakcijai uz e-pasta adresi rosme@lnbiedriba.lv. Plašāka informācija par pieteikšanos un iesnieguma veidlapa atrodama, uzspiežot uz hipersaites. Iesnieguma veidlapa atrodama arī šī raksta beigās. 

Žurnāla "Rosme" tēmu spektrs aptver būtiskāko informāciju, kas var noderēt cilvēkam ar nopietniem redzes traucējumiem. Žurnāls informē par norisēm valstī, izmaiņām veselības un labklājības svēru jautājumos, sniedz ieskatu tehnisko palīglīdzekļu piedāvājumā, pielāgoto grāmatu jaunumos, kā arī ziņo par starptautiskiem notikumiem, Latvijas Neredzīgo biedrības jaunumiem un piedāvātajām iespējām, tāpat arī notikumiem sporta un kultūras organizācijās. Katrā žurnālā tiek publicēta dzeja un proza, ko rakstījuši neredzīgi vai vājredzīgi cilvēki.