Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Grupas "Duets Sandra" koncerts Strazdumuižas klubā

Par biedrībuStrazdumuižas klubsPasākumu kalendārs

19. februāris, plkst. 19:00
Grupas "Duets Sandra" koncerts Strazdumuižas klubā

2020.gada 19.februārī Duets „Sandra” aicina savas daiļrades cienītājus, ierasties uz koncertu „Veltījums”, kurš norisināsies pulksten 19:00 Strazdmuižas klubā, pēc adreses: Braila iela 4, Rīga.

Ieeja ir pret ziedojumiem.

Latvijā savu atpazīstamību grupa guva deviņdesmito gadu sākumā ar dziesmu „Vēji aizpūš gadus”, kuras dalība tika pieteikta konkursā ‘Mikrofona aptauja”, tajā ik gadu ar klausītāju un skatītāju balsojumu tika noteikta labākā gada dziesma.

Līdz 2016.gadam grupas soliste un dziesmu autore Sandra Brīnuma ar vīru Andri Brīnumu priecēja klausītājus ar pašsacerētajām dziesmām. Tomēr 2017.gadā grupu sagaidīja liels trieciens -  pāragrā solistes nāve.  Pēc sievas nāves, izpildītājs vēlējas turpināt iesākto profesionālo darbību  grupā, līdz ar to par dueta jauno solistu kļūst Andris Roga.

19. februāra koncertā varēsiet klausīties dueta „Sandra’ albuma „Veltījums” pirmatskaņojumu, un Andra Brīnuma pašsacerēto dziesmu, kas veltīta Sandrai kā pateicību par  piepildījumu, ko  viņa ir sniegusi privātā un profesionālā dzīvē.