Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Liepājas Neredzīgo biedrība

Par biedrībuTeritoriālās organizācijas un juridiskie biedriLiepājas Neredzīgo biedrība

Vadītājs

Māris Ceirulis Māris Ceirulis
valdes priekšsēdētājs
26544442
info@redzigaismu.lv

Kontaktinformācija

Liepājas Neredzīgo biedrība
Reģ. Nr. 40008093846
Ganību iela 197/205, Liepāja, LV-3407

63431535
22007874
info@redzigaismu.lv

Liepājas Neredzīgo biedrība kopš 1956.gada apvieno cilvēkus ar redzes un cita veida invaliditāti un seniorus no Liepājas un 11 Kurzemes novadiem.

Biedrības misija – šodien strādāt un kalpot cilvēkiem ar invaliditāti, rūpēties par viņu garīgajām un laicīgajām vajadzībām, veicināt šo cilvēku līdzdarbību, lai katrs būtu iesaistīts, piederīgs un noderīgs.

Organizācijas uzmanības lokā ir ar sociālo rehabilitāciju, nodarbinātību, izglītību, kā arī vides pieejamību u.c. saistīti jautājumi, palīdzot cilvēkiem ar invaliditāti iekļauties sabiedrībā un aktīvi iesaistīties tās procesos. Liepājas Neredzīgo biedrība piedāvā dažādas nodarbības, izdod biedrības informatīvo izdevumu “Gaisma tumsā” redzīgo un Braila rakstā, un audio formātā.

Pāvilostas novadā, Ziemupē, Vērgales pagastā esam izveidojuši sociālās rehabilitācijas un izziņas centru cilvēkiem ar visa veida invaliditāti “Dvēseles Veldzes dārzs”. Šī centra izveides mērķis ir nodrošināt sociālās rehabilitācijas iespējas cilvēkiem ar redzes un cita veida invaliditāti lauku vidē - iespēju baudīt dabu, darboties dārzā, pilnveidot prasmes, maņas dažādās nodarbībās un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2019 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju