Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Saskarsmes un komunikācijas prasmju apmācības Cēsu TO

Projekti / Komunikācija - panākumu atslēga / Saskarsmes un komunikācijas prasmju apmācības Cēsu TO

 Saskarsmes un komunikācijas prasmju apmācības Cēsu TO

Gan biedrības Centrālās valdes darbinieki, gan TO vadītāji ikdienā saskaras un komunicē ar dažādiem cilvēkiem, ne tikai ar biedrības biedriem vai cilvēkiem, kas ir vērsušies pēc kāda pakalpojuma, bet arī ar cilvēkiem no citām organizācijām un uzņēmumiem, politiķiem un politikas veidotājiem. Tādejādi ir būtiski nodrošināt, ka cilvēkiem ir zināšanas un iespēja uzlabot savas saskarsmes un komunikācijas prasmes. Iespēja pavadīt laiku kopā, tīklojoties un daloties pieredzē par dzīvi savā TO- ar šādu aktivitāšu palīdzību tiek veiksmīgāk nostiprināts kopējais biedrības pamats.

Apmācību un pieredzes apmaiņai ir būtiska ietekme gan uz biedrības, gan katru TO darbību atsevišķi. Uzlabotās saskarsmes un komunikācijas prasmes palīdzēs ikdienas dzīvē, komunicējot ar esošajiem un potenciālajiem biedriem un kolēģiem. Savukārt pats saliedēšanās pasākums nostiprinās biedrību, nodrošinot, ka nākotnē TO ar vien vairāk un kvalitatīvāk komunicēs savstarpēji.
Apmācības un pieredzes apmaiņa norisinājās divas dienas Cēsīs, rehabilitācijas centra telpās. Apmācību ietvaros tika uzaicināta semināra vadītāja. Mācības norisinājās gan praktiski, gan arī teorētiski ietverot tādus tematus kā saskarsmes veidi, komunikācija kā informācijas apmaiņas process un sadarbības forma, savstarpējās komunikācijas pamati. Apmācību ilgums bija apmēram 5-6 stundas. 

Kā arī vakarā bija iespēja tuvāk iepazīt Cēsis un doties nelielā ekskursijā, tādejādi veicinot arī savstarpēju saliedēšanos mazliet neformālākā vidē.

Projektu finansē Aktīvo iedzīvotāju fonds.


Fotogalerija