Lapas karte

LNB STRUKTŪRA

LNB STRUKTŪRA

 

Latvijas Neredzīgo biedrība ir brīvprātīga, sabiedriska organizācija, kas darbojas saskaņā ar Statūtiem. Tā šobrīd apvieno apmēram 3500 cilvēku ar nopietniem redzes traucējumiem.

LNB 11 teritoriālās organizācijas kopā ar savām vietējām organizācijām praktiski nodrošina biedrības darbību Latvijas pilsētās un laukos, sniedzot palīdzību saviem biedriem rehabilitācijas un sociālo jautājumu risināšanā, aizstāvot viņu intereses valsts un pašvaldību iestādēs, informējot sabiedrību par redzes invalīdu problēmām un iespējām. LNB sastāvā ietilpst arī Liepājas Neredzīgo biedrība, kas ir juridiska persona un darbojas Liepājas un Kuldīgas rajonos, kā arī Tukuma rajona Neredzīgo biedrība, kas darbojas Tukuma pilsētā un rajonā. Tāpat biedrībā iestājušās tādas juridiskas personas kā Servisa suņu biedrība un biedrība Saules stars AV. Darbojas arī LNB Jauniešu apvienība. LNB vadības institūcija ir Centrālā valde.
Rehabilitācijas un profesionālās apmācības iespējas redzes invalīdiem piedāvā SIA «LNB Rehabilitācijas centrs» un tā 11 teritoriālie rehabilitācijas dienas centri visā Latvijas teritorijā.
Informāciju par biedrības un sabiedriskās dzīves aktualitātēm Braila un redzīgo rakstā sniedz LNB žurnāls "Rosme".
Par redzes invalīdu vēstures notikumu saglabāšanu rūpējas LNB Sabiedriskais vēstures muzejs.
Nodarbinātības jomā darbojas trīs LNB ražošanas uzņēmumi - SIA "Cēsu MRU", SIA "NB Liepājas uzņēmums" un SIA "LNB Jugla".
LNB dzīvojamo fondu apsaimnieko namu pārvaldes: Rīgā - "Strazdumuiža", Liepājā - "Liepājas Pērkonīte", Cēsīs dzīvojamais fonds atrodas SIA "Cēsu MRU" pārziņā.
Neredzīgi un vājredzīgi cilvēki labprāt un sekmīgi piedalās vairākos mākslinieciskās pašdarbības kolektīvos - Rīgā šādas iespējas dod Strazdumuižas klubs, citos reģionos pašdarbības kolektīvi darbojas teritoriālo organizāciju paspārnē.

 

Neredzīgo biedrības Centrālā valde

LNB CV darbinieki sniedz informāciju par visiem biedrības darba jautājumiem.
KONTAKTI: Pāles iela 14/1, Rīga, LV-1024
tālr./fakss 67532607
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

SVETLANA SPROĢE - LNB Centrālās valdes priekšsēdētāja, 67532607

NORMUNDS PĪLIPS - priekšsēdētājas vietnieks

MODRĪTE JOHANSONE - galv. grāmatvede,  67533891

LĀSMA RUBENE - administratore, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 67532607

SANDRA SMONE- projektu vadītāja, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 67562022

LAURA OSTROVSKA - tiflotehnikas speciāliste, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ,  67533828

 

 Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālā valde


1. Māris CEIRULIS (Liepāja) 63431535
2. Gunārs DZINDZUKS (Rēzekne) 64622167
3. Valentīna LANSBERGA (Rēzekne) 64622167
4. Pēteris LOCĀNS (Rīga) 67531911
5. Svetlana SPROĢE (Jelgava) 63023165
6. Normunds PĪLIPS (Rīga)
7. Ilva JANSONE (Ventspils) 63622519
8. Kaspars BIEZAIS (Rīga)
9. Aija RĪVĪTE (Cēsis)

 

Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālā revīzijas komisija
1.Loreta Kalniņa
2.Vija Nīcgale
3.Elita Stikāne

Pieteikties jaunumiem

Aptauja

Vai Jūs esat LNB biedrs?

Jā, esmu - 77.8%
Nē, neesmu - 11.1%
Vēlos būt - 11.1%

Total votes: 9
The voting for this poll has ended on: Septembris 20, 2013

Ziedojumi

ziedot