Lapas karte

Apakšizvēlne

login

Latvijas Neredzīgo Biedrības darbība

Latvijas Neredzīgo Biedrības darbība

 

Šobrīd Latvijā ir vairāk nekā 12 000 cilvēku, kuri daļēji vai pilnībā ir zaudējuši redzi. Latvijas Neredzīgo Biedrība ir vecākā un lielākā organizācija, kas un pārstāv redzes invalīdu intereses Latvijā. Biedrība ne tikai pārstāv redzes invalīdu intereses valsts institčuijas, bet arī nodrošina  regulāras mūžizglītības, nodarbinātības, veselības un kultūras aktivitātes cilvēkiem ar redzes invaliditāti Latvijā! Atbalsti mūsu darbu!Strazdumuižas ēkas iekštelpu atjaunošana

Strazdumuižas ēkas iekštelpu atjaunošana

 

Šī gada Septembrī, beidzoties finansiālajam atbalstam Eiropas Sociālā Fonda projekta ietvaros, LNB Rīgas pilsētas teritoriālā organizācija būs spiesta pamest telpas Rīgas centrā un pārvākties uz LNB īpašumā esošo Strazdumuižas ēku, Pāles ielā 14/2. Diemžēl telpas šobrīd atrodas kritiskā stāvoklī, neatbilst vides pieejamības kritērijiem, un tajā nav iespējams nodrošināt pilnvērtīgu Biedrības darbību.

Atbalsti telpu labiekārtošanas darbus!Suņu-pavadoņu apmācība

Suņu-pavadoņu apmācība

 

Suns-pavadonis ne tikai dāvā neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem kļūt patstāvīgiem un neatkarīgiem savās ikdienas gaitās, bet arī veicina viņu integrāciju sabiedrībā un bieži kļūst par vienu no uzticamākajiem draugiem. Latvijas Neredzīgo Biedrība jau ir apmācījusi pirmos trīs suņus-pavadoņus Latvijā un aicina atbalstīt arī turpmāku suņu-pavadoņu apmācību un uzturēšanu.

 Pieteikties jaunumiem

Aptauja

Vai Jūs esat LNB biedrs?

Jā, esmu - 77.8%
Nē, neesmu - 11.1%
Vēlos būt - 11.1%

Total votes: 9
The voting for this poll has ended on: Septembris 20, 2013

Ziedojumi

ziedot