Lapas karte

Apakšizvēlne

login

Latvijas Neredzīgo Biedrības darbība

Latvijas Neredzīgo Biedrības darbība

 

Šobrīd Latvijā ir vairāk nekā 12 000 cilvēku, kuri daļēji vai pilnībā ir zaudējuši redzi. Latvijas Neredzīgo Biedrība ir vecākā un lielākā organizācija, kas un pārstāv redzes invalīdu intereses Latvijā. Biedrība ne tikai pārstāv redzes invalīdu intereses valsts institčuijas, bet arī nodrošina  regulāras mūžizglītības, nodarbinātības, veselības un kultūras aktivitātes cilvēkiem ar redzes invaliditāti Latvijā! Atbalsti mūsu darbu!

 

Latvijas Neredzīgo Biedrība ir lielākā sabiedriskā labuma organizācija Latvijā, kas apvieno un pārstāv redzes invalīdu intereses Latvijā jau kopš 1926.gada. Šobrīd Biedrības biedru skaits sasniedz trīs ar pus tūkstošus. Biedrības ietvaros darbojas 12 teritoriālās organizācijas lielākajās pilsētās un novadu centros Latvijā.


Biedrība pārstāv redzes invalīdu intereses dažādas valsts un pašvaldību institūcijās, veicina redzes invalīdu profesionālo apmācību un izglītību un atbalsta dažādas aktivitātes veselības, mūžizglītības un kultūras jomās, kā piemēram, Neredzīgo bibliotēku, Strazdumuižas kultūras klubu, Neredzīgo sporta savienību u.c. Lai arī šobrīd Biedrība ir valsts galvenais partneris sociālās rehabilitācijas, nodarbinātības un kultūras aktivitāšu nodrošināšanā cilvēkiem ar redzes invaliditāti, Biedrības finansiālas iespējas ir ļoti ierobežotas un tās darbība galvenokārt balstās uz dažādu projektu realizāciju.


Šobrīd Biedrība ir izvirzījusi trīs galvenos attīstības uzdevumus: pirmkārt, regulāru brīvā laika aktivitāšu nodrošināšana Strazdumuižas klubā, kas veicinātu biedru aktīvu dzīvesveidu un iesaisti dažādās iniciatīvās; otrkārt, biedrības īpašumu pakāpeniska uzlabošana – Strazdumuižas kluba, Strazdumuižas, un sociālās rehabilitācijas centra renovācija; visbeidzot, profesionālas apmācības nodrošināšana un subsidēto darba vieta popularizēšana uzņēmēju vidū.


Lai Biedrība veiksmīgi spētu sasniegt izvirzītos mērķus, ir nepieciešams Sabiedrības atbalsts. Ja vēlaties ziedot finansiālus līdzekļus, palīdzot Biedrības darbam un aktivitātēm, lūdzu, ziedojiet uz mūsu bankas kontu ar pārskaitījumu. Ja vēlaties ziedot konkrētam mērķim, lūdzu norādiet to! Būsim pateicīgi par jūsu ziedojumu!


Savukārt, ja vēlaties ziedot mantas vai iesaistīties brīvprātīgajā darbā, rakstiet uz e-pastu – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pieteikties jaunumiem

Aptauja

Vai Jūs esat LNB biedrs?

Jā, esmu - 77.8%
Nē, neesmu - 11.1%
Vēlos būt - 11.1%

Total votes: 9
The voting for this poll has ended on: Septembris 20, 2013

Ziedojumi

ziedot