Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

LNB valdes pārstāvjo dodas uz Viļņu tikties ar Lietuvas Neredzigo asociācijas vadību

Aktualitātes

LNB valdes pārstāvjo dodas uz Viļņu tikties ar Lietuvas Neredzigo asociācijas vadību

29. 08. Latvijas Neredzīgo biedrības centrālās valdes priekšsēdētājs Kaspars Biezais un Latvijas Neredzīgo biedrības centrālās valdes priekšsēdētāja vietniece Dace Dobrāja, devās uz Viļņu, lai tiktos ar Lietuvas Neredzīgo asociācijas vadību, apmainītie ar pieredzi dažādos aktuālajos jautājumos. 
Diena sākās ar Lietuvas Neredzīgo bibliotēkas apmeklējumu, kura laikā tika salīdzināta patreizējā Latvijas un Lietuvas Neredzīgo bibliotēku situācija, kas pēdējo 2 gadu laikā ir stipri uzlabota par labu Lietuvas Neredzīgo bibliotēkai, un Lietuvas kultūras ministrijai nav plānu to reorganizēt, vai atteikties ne no vienas esošās bibliotēkfiliāles.
Attēlā redzami: Lietuvas Neredzīgo bibliotēkas direktore: Inga Davidonienė, Latvijas Neredzīgo biedrības centrālās valdes priekšsēdētājs: Kaspars Biezais, Latvijas Neredzīgo biedrības centrālās valdes priekšsēdētāja vietniece: Dace Dobrāja, Lietuvas Neredzīgo asociācijas priekšsēdētāja vietnieks: Vilmantas Balčikonis, Lietuvas Neredzīgo bibliotēkas direktores vietniece: Erika Buivydienė