Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Raidījums "Esi informēts!"

Aktualitātes

Raidījums "Esi informēts!"

Projekts "Esi informēts!" ir veiksmīgi uzsācis arī savu "redzamo daļu"!Katru sestdienu, plkst. 14.00 un atkārtojumā, svētdien plkst. 16.00, kanālā Rīga24, ir iespēja noskatīties Latvijas Neredzīgo biedrības veidoto trīs-sēriju raidījumu, kurā tiks sniegta informācija par biedrību, tās aktivitātēm, mērķiem. Kā arī par tiflotehnikas pakalpojumiem un sociālās rehabilitācijas iespējām. 


  • 2.oktobra raidījums tiks veltīts Latvijas Neredzīgo biedrībai, tās aktivitātēm un projektiem, kā arī Latvijas Neredzīgo bibliotēkai un Strazdumuižas kluba kolektīviem.
  • 9.oktobra raidījumā varēs iepazīties ar tiflotehnikas piedāvātajiem pakalpojumiem un žurnālu "Rosmi".
  • 13.oktobra raidījumā būs sīkāk izklāstīta informācija par sociālas rehabilitācijas pakapojumiem. Projekta ietvaros, sadarbībā ar Rīga TV24 paredzēts izveidot nelielu 3 sēriju raidījumu, ar mērķi informēt rīdziniekus un sabiedrību kopumā par biedrību, tās aktivitātēm un atbalstu, ko tā sniedz cilvēkiem ar redzes invaliditāti, kā arī rādīt un stāstīt sabiedrībai par cilvēku ar redzes invaliditāti ikdienu, nodarbinātību, izglītību, iespējām, kā arī izaicinājumiem un problēmām ar ko šie cilvēki sastopas. Galvenais projekta mērķis ir izglītot un informēt sabiedrību, vienlaikus veicinot cilvēku ar redzes invaliditāti veiksmīgāku integrāciju sabiedrībā. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.
Video


Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2024 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju