Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Atomfiziķa Valda Grigaļa gleznu izstāde Strazdumuižas klubā

Par biedrību / Strazdumuižas klubs / Pasākumu kalendārs

11. aprīlis 2019, plkst. 15:00
Atomfiziķa Valda Grigaļa gleznu izstāde Strazdumuižas klubā
Foto: Anete Enikova
Savas 80. jubilejas svinību ietvaros atomfiziķis, mākslinieks Valdis Grigalis ielūdz uz savu gleznu izstādi Strazdumuižas klubā. Izstāde apskatāma šonedēļ, līdz 11. aprīlim.

Valdis Grigalis dzimis 1939. gada 7. aprīlī Asares pagastā. Skolas gadus vadījis Asares, Gārsenes un Neretas skolās. Beidzis Latvijas Valsts universitāti un ieguvus kodolfizikas specialitāti. Padomju laikos strādājis slēgtā tipa institūtā aparātu būvniecības jomā. Sabrūkot "pasta kastēm" pārgājis uz darbu medicīnas jomā - Latvijas Onkoloģijas centrā, kur nostrādājis līdz pat 2017. gadam. Vaļasprieku Valdim ir daudz - ceļojumi pa krāčainajām Sibīrijas upēm, cope, medības, kino un video filmu uzņemšana, bet pēdējā laikā, kopš 2012. gada pavasara arī gleznošana ar eļļas krāsām.

Izstādē apskatāmi vairāki desmiti eļļas gleznu, kurās atainotas pārmaiņas dabā. Ziemu nomaina pavasaris, vasaru nomaina rudens un atkal ir pienākusi ziema. Iespējams, tas ir viens gads, iespējams - cilvēka mūžs. Gleznas ir piesātinātās krāsās, pauž dzīvesprieku un nezūdošu dabas enerģiju.

Tikšanās ar mākslinieku ir paredzēta šo ceturtdien, 11. aprīlī plkst. 15.00. Visi laipni aicināti uz sarunāt un spilgtiem dzīves stāstiem, piedzīvoto un uzgleznoto.

Izstāde apskatāma - katru dienu no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00
Ieeja bez maksas.
Informāciju sagatavoja: Anete Enikova