Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Uzvilksim sauli kalnā

Projekti › Realizētie projekti

Uzvilksim sauli kalnā
Projekts ir realizēts


13.12. un 20.12. Braila ielā 4, Strazdumuižas klubā bija iespēja piedalīties Ziemassvētku apsveikumu kartiņu darbnīcā. Katrs dalībnieks izveidoja apsveikuma kartiņu, kura pēc tam tik nosūtīta dažādām institūcijām un Latvijas Neredzīgo biedrības sadarbību partneriem kā silts sveiciens svētkos gan no biedrības, gan ciemata iedzīvotājiem un kartiņu veidotājiem. Kopā ar kartiņu, varēja izveidot arī mazu dekoru, ko paņemt līdzi uz mājām iekārt eglīte.

No 17.12., lai rosinātu Ziemassvētku sajūtu, Strazdumuižas ciematā, Braila ielā 11, Brailā ielā 14, kā arī parkā, tika izvietotas eglītes, kuras aicinām izdaiļot ar dekoriem un gaismiņām. Kā arī pie parka eglītes Jūs gaida ciemos sniegavīru ģimene.

21.12. caur ciematu, ar dziesmām un dzeju, soļos folkloras kopa "Urgas" kopā ar Strazdumuižas Drāmas un dzejas teātri, velkot bluķi, savācot visas nelaimes un nekārtības, lai sadedzinātu to ugunskurā pie kluba, Braila ielā 4.


Svinēsim drošus un sirsnīgus svētkus kopā!


Projektu finansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Fotogalerija


Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2024 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju