Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Radošums ir pārliecība

Projekti / Radošums ir pārliecība


Sākums: 01.05.2021.
Beigas: 31.10.2021.


Projekta galvenais mērķis ir iekļaut jauniešus ar mazākām iespējām un/vai invaliditāti un dot viņiem priekšstatu par iespēju pilnveidošanu, gūstot panākumus. 
Projektā piedalās jaunieši ar dažādu pieredzi un šķēršļiem dzīvē. Dalībnieki ir jaunieši ar redzes traucējumiem no Latvijas, jaunieši ar garīga rakstura traucējumiem un īpašām vajadzībām no Somijas, jaunieši, kuriem ir sarežģīta sociālā, ekonomiskā un ģeogrāfiskā izcelsme no Igaunijas, kā arī jaunieši no Horvātijas. 
Viņi visi pievērsīsies pārliecības un pašpietiekamības tēmai, izmantojot mūziku un multividi. Jauniešu apmaiņas laikā, viņi radīs un ierakstīs mūziku, kā arī izveidos dziesmai videoklipu. Dalībnieku atšķirīgā pieredze palīdzēs jauniešiem uzzināt vairāk par citu Eiropas jauniešu spēkiem un cīņām. Projekts norisinās Muhu salā, Igaunijā, tur nav lielas daudzveidības, tāpēc projekts papildinās zināšanas un vietējo kopienu. Somijas, igauņu un latviešu grupu līderiem nav lielas piredzes jauniešu apmaiņā, tāpēc projekts palīdzēs uzlabot darbu ar jaunatni dalībnieku organizācijās.
Neredzīgos un vājredzīgos jauniešus pavadīs trīs asistenti, kas palīdzēs viņiem pārvietoties un piedalīties aktivitātē. Lielākajai daļai aktivitāšu nebūs nepieciešama īpaša sagatavošanās, bet audio un video rediģēšana būs jāpielāgo. Jaunieši izmantos īpašu programu, kas palīdzēs orientēties datoros. Tomēr viens no mērķiem šajā projektā ir pārbaudīt, ko viņi var darīt audio un video ierakstīšanas un rediģēšanas ziņā. Tā kā ir iespējams, ka ne visi dalībnieki spēs veikt visas aktivitiātes un uzdevumus, tiek plānots vienlaikus veikt vairākas grupas aktivitātes, lai katram dalībniekam būtu opcijas un izvēle, pamatojoties uz savām interesēm un spējām. 
Aktuālie projekti

Aktuālo projektu nav