Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

RIDE2SHARE 2024 moto brauciens šogad 7.septembrī – laiks reģistrēties!!

Aktualitātes

RIDE2SHARE 2024 moto brauciens šogad 7.septembrī – laiks reģistrēties!!

7. septembrī pie Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes ēkas Rīgā, Braila ielā 3, notiks pulcēšanās pasākumam, kura laikā aktīvie motobraucēji dosies kopīgā izbraucienā ar vājredzīgiem vai neredzīgiem līdzbraucējiem.

Šoreiz maršruts vedīs uz leģendāro “SĒNīTI”,  izbraucienā motociklisti vizinās Neredzīgus cilvēkus, ļaus tiem izbaudīt vēju un kustību. 

Lūdzam pieteikties motociklistu līdzbraucējus -  cilvēkus ar redzes traucējumiem, kas vēlas izbaudīt braucienu ar motociklu un kopības sajūtu pēc šī brauciena.  

Pulcēšanās sāksies plkst.10:00, kad dalībnieki tiks iepazīstināti ar saviem līdzbraucējiem un notiks drošības instruktāža, Valmieras -Siguldas ceļu krustā, kur tiek atjaunota leģendārais restorāns “Sēnīte”, paredzēta kopīga atpūta un izklaide. Šī būs piektā reize, kad notiek šāds pasākums.  Tas tiek organizēts sadarbībā ar motoklubu "Nekādi labie MC". 

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 2. septembrim, ziņojot savu vārdu un telefona numuru e-pastā: projekti.lnb@gmail.com vai pa tālruni:29103259.