Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Gada brīvprātīgais 2019, mūsu Ligita Kalniņa

Par biedrību / Teritoriālās organizācijas un juridiskie biedri / Strazdumuižas TO

Gada brīvprātīgais 2019, mūsu Ligita Kalniņa

2019. gada 5.decembrī visā pasaulē tika atzīmēta Starptautiskā brīvprātīgo diena. 

Arī mūsu organizācijā aktīvi darbojas brīvprātīgas personas, kurām esam pateicīgi par atbalstu un veltīto laiku sabiedrības labā.

Šogad “Gada brīvprātīgais 2019” nominējām mūsu ilggadējo Strazdumuižas radio diktori Ligitu Kalniņu. Ligita mūs ir priecējusi un veltijusi savu laiku jau kopš 2006.gada, lai rītos būtu pie mikrofona un informētu klausītāju loku par aktuāliem notikumiem un iepazīstinātu ar dažādiem interesantiem rakstiem no žurnāliem, avīzēm, kurus varbūt mūsu publikai, nav iespējams tik vienkārši izlasīt. Cilvēkiem šādi priekšlasījumi ir bijuši svarīgi kopš Strazdumuižas organizācijas radio pastāvēšanas aizsākumiem 2000.gadā.

Paldies Ligita, ka esat kopā ar mums!

Paldies organizatoriem, kas veicina akciju „Gada brīvprātīgais”. Tā ir viena laba iespēja pateikt publiski paldies tādiem cilvēkiem kā Ligita, kuru darbs ir nenovērtējams!

Brīvprātīgā darba veicēju un organizētāju godināšanu “Gada brīvprātīgais 2019” rīko NVA sadarbībā ar Labklājības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļu, Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldi, Latvijas Jaunatnes padomi, Valmieras novada fondu, Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentu.