Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Piesakies žurnāla «Rosme» saņemšanai nākamajā gadā!

Pakalpojumi / Žurnāls Rosme / Jaunumi

Piesakies žurnāla «Rosme» saņemšanai nākamajā gadā!

Žurnāls «Rosme» ir Latvijā vienīgais cilvēkiem ar redzes invaliditāti saturā un formā pielāgotais ikmēneša žurnāls. Cilvēki ar redzes invaliditāti to saņem bez maksas.  

Lai pieteiktos žurnāla saņemšanai, nepieciešams aizpildīt iesnieguma veidlapu. Veidlapu atradīsiet šī raksta beigās kā pievienoto failu ar nosaukumu «Iesniegums».

Aizpildītā veidlapa jānogādā redakcijā:

— ar pasta starpniecību, adresējot žurnāla «Rosme» redakcijai Rīgā, Braila ielā 3, LV-1024
VAI
— ar e-pasta starpniecību, sūtot uz rosme@lnbiedriba.lv, ja iesniegums parakstīts ar drošu elektronisko parakstu,
VAI
— iemetot «Rosmes» pastkastē aiz Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes ēkas ieejas durvīm Rīgā, Braila ielā 3,
VAI
— atstājot savā teritoriālajā organizācijā.

Svarīgi!:

— žurnāla saņemšanai jāpiesakās katru gadu no jauna. Tas, ka šobrīd esat žurnāla saņēmējs, nenodrošina automātisku tā saņemšanu arī nākamajā gadā;
— žurnāls, saņemot to pa pastu, iznāk palielinātā redzīgo rakstā, Braila rakstā, audio formātā kompaktdiskā, bet, saņemot failus elektroniskajā
pastā, — HTML un mp3 formātā. Pieteikties iespējams tikai vienam žurnāla formātam.

Žurnāls «Rosme» arī nākamajā gadā turpinās informēt par svarīgākajiem notikumiem biedrībā, tās struktūrvienībās un teritoriālajās organizācijās, skaidros izmaiņas likumdošanā, kas skar personas ar invaliditāti, iepazīstinās ar mūsējiem jeb iedvesmojošiem cilvēkiem ar redzes invaliditāti un personām, kas aizrautīgi darbojas redzes invalīdu labā, publicēs mūsējo literāros veikumus, pārdomas, atskatus un pētījumus, kā arī sniegs ieskatu Latvijas Neredzīgo sporta savienības, Latvijas Neredzīgo bibliotēkas un citu mums draudzīgu organizāciju aktualitātēs.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar redakciju pa tālruni 67533887 vai rakstot uz rosme@lnbiedriba.lv.