Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

"Dzīves ainiņas"

Projekti › Realizētie projekti

"Dzīves ainiņas"
Projekts ir realizēts

Ilgums: 16. marts 2020 - 30. oktobris 2020

  

Projekta laikā 6 pilsētās no 1. aprīļa līdz  23. oktobrim, neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem, tiks pasniegtas kustības un deju vai vokālās nodarbības. Nodarbības notiks 2 stundas nedēļā, ko pasniegs savas jomas profesionāļi, kopumā projektā katrā pilsētā notiks 46 nodarbības. Katrā pilsētā ir mainīgs dalībnieku skaits, atkarībā no pilsētā esošo biedru skaita, tas svārstās no 10 līdz 15 cilvēkiem, kopumā nodarbības piedalīsies 80 dalībnieki.

Nodarbību laikā uzsvars tiks likts uz kustību, ķermeņa apzināšanos un stāju. Šis projekts turpinās pagājušajā gadā iesākto darbu pie fiziskās formas uzlabošanas, uzsvaru liekot uz stāju un dziļajiem muskuļiem. Paralēli tiks gatavoti priekšnesumi noslēguma koncertuzvedumam "Dzīves ainiņas", kas norisināsies Starptautiskajā Baltā spieķa dienā, 15. oktobrī, Kauguru kultūras namā.

15. oktobrī ir plānots gala noslēgumu koncertuzvedums "Dzīves ainiņas", kur katra pilsēta uzstāsies ar sagatavotiem priekšnesumiem, demonstrējot un izspēlējot dažādas dzīves situācijas. Koncertuzvedums būs atvērts ikvienam interesentam. 


Projekts tiek finansēts A/S "Latvijas valsts meži" Sociālās palīdzības programmas ietvaros, ko administrē Fonds Ziedot.lv 

Kontaktinformācija

Inese Kaktiņa

25908454
projekti.lnb@gmail.com