Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Nenokavē pieteikšanos RIDE2SHARE braucienam!

Aktualitātes

Nenokavē pieteikšanos RIDE2SHARE braucienam!
Tieši pēc mēneša dosimies neaizmirstamā piedzīvojumā, piesakies jau tagad un kopā trauksimies pretī rudenim!

3. septembrī pie Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes ēkas Rīgā, Braila ielā 3, notiks pulcēšanās pasākumam, kura laikā aktīvie motobraucēji dosies kopīgā izbraucienā ar vājredzīgiem vai neredzīgiem līdzbraucējiem,
 

Pulcēšanās sāksies plkst.10, kad dalībnieki tiks iepazīstināti ar saviem līdzbraucējiem un notiks drošības instruktāža, lai pēc tam dotos uz Upesciema stadionu, kur paredzēta kopīga atpūta un izklaide. Pirmais šāda veida projekts Latvijā notika 2019. gadā, gūstot lielu atsaucību un raisot pozitīvas emocijas ikvienam dalībniekam. Saistībā ar pandēmiju, tika ieturēta pauze, bet šogad atkal trauksimies piedzīvojumā.

Pasākums notiek sadarbībā ar motoklubu "Nekādi labie MC" un Gaļas pārstrādes uzņēmumu "Nākotne".
Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 29. augustam, ziņojot savu vārdu un telefona numuru e-pastā: projekti.lnb@gmail.com
vai pa tālruni: 25479999