Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

VIDE PIEKŠ VISIEM! - 13.oktobrī plkst 12:00 pie Laimas pulksteņa Zibakcja

Aktualitātes

VIDE PIEKŠ VISIEM! - 13.oktobrī plkst 12:00 pie Laimas pulksteņa Zibakcja

 Latvijas Neredzīgi biedrība “Starptautiskajā Baltā spieķa dienā” 13.oktobrī plkst. 12:00 Rīgā, Aspazijas bulvārī pie Laimas pulksteņa  rīko zibakciju – “Vide priekš visiem!” Visi interesenti aicināti piedalīties.

 Zibakcijas mērķis ir popularizēt baltā spieķa nozīmi un iepazīstinās līdzcilvēkus ar izaicinājumiem ar kādiem saskaras cilvēki ar redzes traucējumiem. Akcijā pievērsīsim uzmanību pielāgotas vides nozīmei, cilvēkam ar redzes traucējumiem pārvietojoties pa pilsētu. 

 Baltais spieķis ir salokāms, pielāgojuma garuma, orientēšanās spieķis, kas cilvēkiem ar redzes traucējumiem palīdz orientēties telpās un ārpus tām. Tomēr svarīgi, lai gājēji, velobraucēji, skūteru braucēji saprot tā nozīmi, prot reaģēt uz situāciju, kad pārvietojas cilvēks ar balto spieķi. 

 Pielāgota, kvalitatīvi izbūvēta vides ir viens no kritērijiem, lai cilvēki ar redzes traucējumiem var pārvietoties bez šķēršļiem, izmantojot uz ietvēm iezīmētas speciālas vadotnes. Vai šādas iespējas ir Rīgas pilsētas centrā?  Pētīsim kopā! 

#activecitizensfund