Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Kļūsti par žurnāla «Rosme» lasītāju!

Pakalpojumi / Žurnāls Rosme / Jaunumi

Kļūsti par žurnāla «Rosme» lasītāju!

Atgādinām, ka pieteikties žurnāla «Rosme» saņemšanai nekad nav par vēlu, jo pieteikšanās ilgst visu kalendāro gadu.

 

Lai ik mēnesi sev ērtā veidā un bez maksas uzzinātu svarīgākos jaunumus valstī, kas skar personas ar invaliditāti, būtu informēts par Latvijas Neredzīgo biedrības, Rehabilitācijas centra, Latvijas Neredzīgo sporta savienības, Latvijas Neredzīgo bibliotēkas un citu organizāciju jaunumiem, piesakies žurnāla saņemšanai jau šodien!

Žurnāls kalpo arī kā platforma, kur cilvēki ar redzes invaliditāti var izteikt savu viedokli, dalīties ar literārajiem veikumiem, pētījumiem, ievietot sludinājumus, apsveikumus.

 

Cilvēki ar redzes invaliditāti žurnālu saņem bez maksas savā dzīvesvietā, turklāt tas iznāk vairākos formātos, no kuriem iespējams izvēlēties sev piemērotāko.

Žurnāla formāti:

  • Braila rakstā (dzīvesvietā piegādā Latvijas Pasts),
  • palielinātā redzīgo rakstā (dzīvesvietā piegādā Latvijas Pasts),
  • audio formātā kompaktdiskā (dzīvesvietā piegādā Latvijas Pasts),
  • audio formātā elektroniski (saite uz failiem.lv, kas tiek nosūtīta uz iesniegumā norādīto e-pasta adresi),
  • elektroniski (HTML fails, kas tiek nosūtīts uz iesniegumā norādīto e-pasta adresi).

 

Lai pieteiktos žurnāla saņemšanai, jāaizpilda iesniegums. Tā veidlapa pievienota šī ieraksta beigās. Aizpildītais iesniegums jāsūta uz žurnāla «Rosme» redakciju Braila ielā 3, Rīgā, LV-1024 vai uz e-pasta adresi rosme@lnbiedriba.lv, ja iesniegums parakstīts ar drošu elektronisko parakstu.

 

Plašāka informācija par pieteikšanos atrodama šeit: http://www.lnbiedriba.lv/lv/pakalpojumi/zurnals-rosme/rosme-sanemsana/

 

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar redakciju, zvanot uz tālruņa numuru 67533887 vai rakstot uz rosme@lnbiedriba.lv.